Ремонт суппорта тягача DAF

Ремонт суппорта тягача DAF від компанії taho. in. ua - фото 1
Ціну уточнюйте

Оплата

 Післяплата

Опис
Ціну та наявність уточнюйте у менеджера
 

Гальмівна система вантажівки ДАФ складається з декількох компонентів, кожен з яких виконує свою функцію. Надзвичайно важливою частиною цієї системи є суппорт тягача DAF , що прижимає під час  гальмування колодки до диска. Від стану суппорта тягача DAF напряму залежить швидкість зупинки машини DAF .

Зробивши ремонт суппорта тягача DAF вчасно, ви зможете запобігти  ремонтам  в дорозі, довгим простоям автомобіля DAF та дорогій заміні основних компонентів ходової системи  DAF . Щоб запобігти частим поломкам суппортів тягача DAF та іншим несправностям гальмівної системи, їх час від часу потрібно обслуговувати – розбирати та змащувати.

Не намагайтесь проводити ремонтні роботи самостійно, адже це може призвести до збою гальмівної системи – звертайтесь до спеціалістів на сервісний центр!!!

Наші спеціалісти мають великий досвід, постійно навчаються, підвищуючи свої знання та навички, щоб виконати ремонт суппорта тягача DAF швидко, якісно та на довготривалий срок  експлуатації. Ми знаходимось: м. Житомир, Саєнко 21, тел 0683155155,  дзвоніть та записуйтесь на ремонт суппорта тягача DAF в м.Житомир.

Характеристики

Вид транспортного засобу
вантажні автомобілі
Тип транспорту
іноземного виробництва, вітчизняного виробництва
Види послуг
ремонт і обслуговування ходової частини
Особливості
надання гарантії, післягарантійне обслуговування, система знижок
Спосіб оплати
Готівковий розрахунок, безготівковій розрахунок, на договірній основі