Ремонт суппорта тягача MAN

Ремонт суппорта тягача MAN від компанії taho. in. ua - фото 1
Ціну уточнюйте

Оплата

 Післяплата

Опис
Ціну та наявність уточнюйте у менеджера
 

Гальмівна система вантажівки МАN складається з декількох компонентів, кожен з яких виконує свою функцію. Надзвичайно важливою частиною цієї системи є суппорт тягача MAN , що прижимає під час  гальмування колодки до диска. Від стану суппорта тягача MAN напряму залежить швидкість зупинки машини MAN .

Зробивши ремонт суппорта тягача MAN вчасно, ви зможете запобігти  ремонтам  в дорозі, довгим простоям автомобіля MAN та дорогій заміні основних компонентів ходової системи  MAN . Щоб запобігти частим поломкам суппортів тягача MAN та іншим несправностям гальмівної системи, їх час від часу потрібно обслуговувати – розбирати та змащувати.

Не намагайтесь проводити ремонтні роботи самостійно, адже це може призвести до збою гальмівної системи – звертайтесь до спеціалістів на сервісний центр!!!

Наші спеціалісти мають великий досвід, постійно навчаються, підвищуючи свої знання та навички, щоб виконати ремонт суппорта тягача DAF швидко, якісно та на довготривалий срок  експлуатації. Ми знаходимось: м. Житомир, Саєнко 21, тел 0683155155,  дзвоніть та записуйтесь на ремонт суппорта тягача DAF в м.Житомир.

Характеристики

Вид транспортного засобу
вантажні автомобілі
Тип транспорту
іноземного виробництва, вітчизняного виробництва
Види послуг
ремонт і обслуговування ходової частини
Особливості
надання гарантії, післягарантійне обслуговування, система знижок
Спосіб оплати
Готівковий розрахунок, безготівковій розрахунок, на договірній основі