Ремонт суппорта тягача VOLVO

Ремонт суппорта тягача VOLVO від компанії taho. in. ua - фото 1
від 350 ₴

Оплата

 Післяплата

Опис

Гальмівна система вантажівки VOLVO складається з декількох компонентів, кожен з яких виконує свою функцію. Надзвичайно важливою частиною цієї системи є суппорт тягача VOLVO , що прижимає під час  гальмування колодки до диска. Від стану суппорта тягача VOLVO напряму залежить швидкість зупинки машини VOLVO .

Зробивши ремонт суппорта тягача VOLVO вчасно, ви зможете запобігти  ремонтам  в дорозі, довгим простоям автомобіля та дорогій заміні основних компонентів ходової системи  VOLVO . Щоб запобігти частим поломкам суппортів тягача VOLVO та іншим несправностям гальмівної системи, їх час від часу потрібно обслуговувати – розбирати та змащувати.

Не намагайтесь проводити ремонтні роботи самостійно, адже це може призвести до збою гальмівної системи – звертайтесь до спеціалістів на сервісний центр!!!

Наші спеціалісти мають великий досвід, постійно навчаються, підвищуючи свої знання та навички, щоб виконати ремонт суппорта тягача VOLVO швидко, якісно та на довготривалий срок  експлуатації. Ми знаходимось: м. Житомир, Саєнко 21, тел 0683155155,  дзвоніть та записуйтесь на ремонт суппорта тягача VOLVO в м.Житомир.

Характеристики

Вид транспортного засобу
вантажні автомобілі
Тип транспорту
іноземного виробництва, вітчизняного виробництва
Види послуг
ремонт і обслуговування ходової частини
Особливості
надання гарантії, післягарантійне обслуговування, система знижок
Спосіб оплати
Готівковий розрахунок, безготівковій розрахунок, на договірній основі