Заміна ступічних підшипників

Заміна ступічних підшипників від компанії taho. in. ua - фото 1
Ціну уточнюйте

Оплата

 Післяплата

Опис
Ціну та наявність уточнюйте у менеджера
 

Ступічний підшипник DAF дуже важливий елемент, без нього колесо автомобіля DAF не крутилось би. Він отримує дійсно високі навантаження, тому має бути зроблений із зносостійких високоякісних матеріалів. Однак з часом, від великого пробігу  або просто неправильної експлуатації автомобіля ця деталь може вийти з ладу. Міняти її потрібно – ОБОВ`ЯЗКОВО, бо інакше можна спровокувати велику аварію.

Ознаки поломки

1) «Сухий» хруст. Коли ступічний підшипник виходить з ладу, з`являється звук хрусту під час руху. Це перекочуються сферичні елементи. Вони розбили обойму в якій знаходились і тепер розташовані не рівномірно. Цей звук ви ні з чим не сплутаєте, його добре чути в салоні авто. Це самий перший симптом – як тільки з`явиться такий звук одразу ж їдемо на СТО.

2) Вібрація. Якщо підшипник вже дуже зношений, то повинна з`явитися вібрація, як в кермо, так і в кузов. Це говорить про те, що сферичні елементи вже сильно зносили обойму підшипника, ще трохи і можливо наступить «клин». Терміново міняємо.

3) Машину тягне вбік. Також можливо, частина з несправним елементом не працює нормально – вона трохи стопориться, а тому автомобіль буде тягнути в той чи інший бік, як при неправильному сход-розвалі.

 

Наші спеціалісти мають великий досвід, постійно  вдосконалюють свої знання та навички. Вони виконають заміну ступічних підшипників DAF швидко та якісно, забезпечивши довготривалий термін  експлуатації. Ми знаходимося: м. Житомир, Саєнко 21, тел 0683155155, дзвоніть та записуйтесь на заміну ступічних підшипників DAF в м.Житомир.

Характеристики

Вид транспортного засобу
вантажні автомобілі
Тип транспорту
іноземного виробництва, вітчизняного виробництва
Види послуг
ремонт і обслуговування ходової частини
Особливості
надання гарантії, післягарантійне обслуговування, система знижок
Спосіб оплати
Готівковий розрахунок, безготівковій розрахунок, на договірній основі