Заміна мастила для підшипників маточини DAF

Заміна мастила для підшипників маточини DAF від компанії taho. in. ua - фото 1
Ціну уточнюйте

Оплата

 Післяплата

Опис
Ціну та наявність уточнюйте у менеджера
 

В умовах постійної експлуатації автомобиіля  ДАФ для підтримки працездатності ступічного вузла потрібна періодична змазка підшипника. Це пов`язано з  тим, що змазочні матеріали в підшипникових вузлах від дії  зовнішніх факторів з часом втрачають свої  фізичні та хімічні властивочті, в результаті чого із збільшенням сили тертя елементів підшипника , метал, нагріваючись , піддається деформації!!!

Змазка для підшипника ступиці є одним з основних елементів , і виконує функцію зменшення сили тертя кочення , яка виникає між  складовими деталями підшипника. Крім того основними функціями змазочних речовин є зменшення звуку підшипника при обертанні та захист від  корозії. Відсутність змазочного матеріалу в подшипнику призводить до зносу тіл кочення та зміни доріжок.

З метою уникнення  подібних поломок , НЕОБХІДНО КОЖНІ ДВАДЦЯТЬ ТИСЯЧ КІЛОМЕТРІВ здійснювати огляд на наявність змазки та при необхідності міняти її!!!

Наші спеціалисти мають великий досвід, постійно вдосконалюють свої  уміння та навички. Вони  виконають заміну змазки для підшипників ступиці DAF швидко, якісно та забезпечать довготривалий термін  експлуатації. Ми знаходимося: м. Житомир, Саєнко 21, тел 0683155155, дзвоніть та записуйтесь на заміну змазки для підшипників ступиці DAF в м.Житомир.

Характеристики

Вид транспортного засобу
вантажні автомобілі
Тип транспорту
іноземного виробництва, вітчизняного виробництва
Види послуг
ремонт і обслуговування ходової частини
Особливості
надання гарантії, післягарантійне обслуговування, система знижок
Спосіб оплати
Готівковий розрахунок, безготівковій розрахунок, на договірній основі